21. nov. 2023 o 14:30
krsk, Koktejl

Dorota Nvotová zverejnila fotku, z ktorej ide hrôza: Toto ma ráno zobudilo!

placeholder
Dcéra herečky Anny Šiškovej Dorota Nvotová.
Zdroj: Instagram/nvotovadorota

Taký pohľad nečakala.

Domáce promi
21. nov. 2023 o 14:30
Dorota Nvotová zverejnila fotku, z ktorej ide hrôza: Toto ma ráno zobudilo!

Taký pohľad nečakala.

Nezastaví sa! Hudobníčka, spisovateľka a cestovateľka Dorota Nvotová je opäť na Slovensku a svojim fanúšikom pripravuje nové a nové prekvapenia. Známa Slovenka už na svoje nedávne narodeniny ukázala, že jej záleží na druhých. Keď 27. októbra oslávila 41 rokov, neželala si od blízkych žiadne materiálne darčeky. Fanúšikov a všetkých, ktorí ju sledujú a podporujú na sociálnych sieťach vyzvala, aby pomohli tam, kde to treba najviac.

"Priatelia, k mojím dnešným narodeninám si neželám žiadne darčeky. Tí, ktorí ma chcete obdarovať, prosím pošlite nejaké peniaze mojim deckám v Nepále. Veľmi tým odbremeníte moje unavené ramená. Starám sa o nich už 15 rokov, väčšina z nich už je na výške, chcem ich doviesť do úspešnej dospelosti, kedy budú stáť na vlastných nohách," napísala s tým, že ju najviac obdarujú, ak nebude musieť zháňať stovky eur na ich školu, bývanie, jedlo.

"Aspoň jednu vec chcem v živote dokončiť poriadne a tie mladé bytosti doštudujú. Aj keby som mala predať tú jednu zdravú obličku, v ktorej nemám kamene," dodala rozhodne Nvotová.

Dorota sa medzičasom vrátila z Nepálu na Slovensko a oznámila, že pripravuje ďalší album. "Poviem vám, po kolotoči, ktorý sa za posledného pol roka krútil ako zbesnená centrifúga je nápadov a námetov viac než dosť," priznala.

Zdá sa však, že hudobníčka nemá stále pokoja a akčne začína už jej ráno. To, čo odfotila vo svojej spálni, by iným ľuďom zaručene privodilo infarkt. "Toto ma ráno zobudilo," napísala na sociálnej sieti pri fotke mačky pri východe slnka. Odrazy svetla a náhoda spôsobili, že z jej nič netušiaceho miláčika urobili na pohľad poriadne démonické stvorenie. Záber nájdete v galérii pod článkom.