05. mar. 2024 o 05:00
krsk, Koktejl

FOTO Hviezda Dunaja v Let's Dance očarila Facunda Aranu: Slová herca Dubayovú rozplakali!

placeholder
Facundo bol z Dubayovej unesený.
Zdroj: Reprofoto/TV Markíza, Marek Orihel

Venoval jej slová, ktoré ju dojali k slzám.

Domáce promi
05. mar. 2024 o 05:00
FOTO Hviezda Dunaja v Let's Dance očarila Facunda Aranu: Slová herca Dubayovú rozplakali!

Venoval jej slová, ktoré ju dojali k slzám.

V nedeľu 3. marca 2024 televízia Markíza odštartovala 9. ročník divákmi milovanej tanečnej šou Let's Dance. Po vlaňajšku, kedy bol hlavnou hviezdou kubánsky telenovelový herec Mario Cimarro (52), pristúpili tvorcovia k zmenám. Nový hosť Facundo Arana (51) v úvode šou, keď sa ešte nevyraďoval žiaden pár, tentoraz už nesúťažil, ale zasadol do porotcovského kresla k Adele Vinczeovej, Tatiane Drexler a Jankovi Ďurovčíkovi.

Hviezda telenovely Divoký anjel sa vrátila na Slovensko, aby odštartovala samotnú šou. V každom nasledujúcom kole sa posadí na Facundovo miesto zase niekto iný, no jedno budú mať spoločné - budú nejakým spôsobom spätí s Let's Dance.

Herca, ktorý nešetril komplimentmi, dostal deviaty tanec večera. Stála za ním kráska seriálu Dunaj, k vašim službám, ktorá ešte stále študuje herectvo na VŠMU v Bratislave. Let's Dance bol jej snom - a ten si konečne splnila. Petra Dubayová (25) a jej tanečný partner Matyáš Adamec zatancovali slowfox. Matyáš vlani súťažil s herečkou Gabikou Marcinkovou. Keď dvojica dotancovala, Facundo sa okamžite ujal slova.

"Veľmi dobre. Matyáš, odviedol si úžasnú prácu. Petra. Čo by som ti mohol povedať? Mohol by som ti povedať, že žiariš pred kamerou, pretože kamera ťa miluje. Vyzeráš úžasne, ja by som sa na teba pozeral každý deň. Si krásna a keď tancuješ, je to niečo, čo sa ti veľmi hodí. A poviem ti ešte niečo. Sviežosť, s ktorou rozprávaš, ktorú používaš, keď tancuješ, a spojenie s tvojím tanečníkom, je dôležité, ale rob to preto, aby si sa z toho tešila. Aby sa z toho tešili aj ostatní. Chcem ti poďakovať," povedal Facundo a Petre sa už-už do očí tisli slzy. Zábery nájdete v galérii pod článkom.

Vtom herca doplnila Adela. "Ja si myslím, že po tomto, čo povedal Facundo, sú tvoje babičky hotové, šťastné, ale sedí tu aj jej priateľ Vladko, tak sa upokojme s týmto trošku," vyhlásila Vinczeová a obrátila sa na Facunda. "Ale chcem mať vnučku ako Petra, na ktorú by som sa pozeral každý deň," dodal herec. "Teraz to žehlíš," poznamenala za smiechu publika na záver Adela.

Module ITT: Let's Dance