20. máj. 2024 o 04:30
Koktejl

Krásna spomienka Studenkovej na Satinského: Toto urobil pre dieťa z komédie S tebou mně baví svět!

Dojímavé gesto.

Celebrity
20. máj. 2024 o 04:30
Krásna spomienka Studenkovej na Satinského: Toto urobil pre dieťa z komédie S tebou mně baví svět!

Dojímavé gesto.

V obľúbenej relácii RTVS Hit roka moderátor Ján Žgravčák privítal v kreslách Marcela Forgáča, Zuzanu Kubovčíkovú Šebovú a Michala Hudáka. Prostredníctvom krátkych ukážok sa spolu vrátili do rokov 1982, 1994 a 1972.

Zdena Studenková je popredná slovenská herečka, ktorá sa narodila 19. mája 1954 v Bratislave a v týchto dňoch oslávi svoje 70. narodeniny. Jej herecká kariéra sa začala v 70. rokoch, keď študovala na Vysokej škole múzických umení a už počas štúdia dostávala veľké úlohy v divadle, ale aj v televízii.

Studenková sa rýchlo stala jednou z najuznávanejších osobností slovenskej divadelnej, filmovej a televíznej scény. Rok 1982 priniesol Zdene Studenkovej ikonickú rolu jednej z manželiek vo filme Marie Poledňákovej, S tebou mně baví svět. Vianoce si bez tejto rodinnej komédie nevieme ani predstaviť. V Hite roka si Zdena Studenková zaspomínala na úžasného Júliusa Satinského. Gesto, ktoré urobil smerom k jednému z hereckých detí bolo mimoriadne a ohromujúce. Pozrite si ukážku a dozviete sa viac. Nenechajte si však ujsť reláciu Hit roka každý štvrtok večer o 20.30 h na Jednotke!