Manželia Adela a Viktor Vinczeovci prekvapili verejnosť radostnou správou, ktorú sa im darilo dlhší čas úspešne tajiť. Dnes je už oficiálne potvrdené, že sa s nesmiernym šťastím, ale aj prirodzeným rešpektom stali dvojnásobnými rodičmi. Hoci s prvotnou informáciou prišiel denník Nový Čas, podrobnosti o novom prírastku do rodiny odhalila moderátorka v rozhovore pre portál Koktejl.sk.
Cesta k rodičovstvu bola pre známu dvojicu dlhá a náročná. Koncom roka 2022 sa ich rodina konečne rozrástla o synčeka Maxa, ktorého si osvojili. Hoci sa Adela netajila tým, že ďalšiemu prírastku zostávajú dvere otvorené, k tejto téme sa stavala veľmi triezvo. Uvedomovala si totiž, aký záväzok predstavuje výchova dvoch detí a úsilie vybudovať im harmonický domov.
Napokon sa manželia rozhodli vstúpiť do náročného procesu znova. "Je pravda, že máme doma už pár týždňov niekoľkomesačné dievčatko. Maxík sa z nej veľmi teší, rovnako ako my. Podobne ako pri Maxíkovi, postupujeme v adopčných krokoch a aj z toho dôvodu s ďalšími informáciami nakladáme postupne, opatrne," povedala dvojnásobná mamička v rozhovore pre Koktejl.sk.
Adela si ani pri tejto veľkej životnej novinke neodpustila svoj typický zmysel pre humor a nadhľad. "Pripíjam na novú členku rodiny. My v Trochu inak pripíjame na všetky významnosti našich životov slovenskou vodou," uviedla na Instagrame. FOTO nájdete v galérii.
K symbolickému prípitku pridala aj milý odkaz. "Naozaj som dnes chcela veľmi úprimne oceniť spoluprácu nášho programu Trochu inak s touto ikonickou slovenskou značkou, ale... objavili sa nové informácie o našej rodine, tak to efektívne spájam. Ďakujeme všetkým za gratulácie. Na zdravie!" vyznala sa.
