02. okt. 2023 o 09:30
Miroslav Novysedlák, Koktejl

Richterová to spravila vo volebnej miestnosti: Náklad Borisovi Kollárovi priamo za plentou!

placeholder
Richterová poslala Kollárový nepríjemný odkaz.
Zdroj: TASR, facebook/barbora.richterova

Opäť sa postarala o rozruch.

Domáce promi
02. okt. 2023 o 09:30
Richterová to spravila vo volebnej miestnosti: Náklad Borisovi Kollárovi priamo za plentou!

Opäť sa postarala o rozruch.

Výsledky sobotňajších parlamentných volieb sú známe a niektorým politickým stranám po volebnej noci zostali oči pre plač. Výnimkou nie je ani strana Sme Rodina, ktorej predsedom je Boris Kollár. Hnutie vo voľbách utrpelo obrovskú porážku a získalo len 2,21 % hlasov.

Kollárovi bolo už po prvom exit polle jasné, že tieto voľby sa budú niesť v znamení neúspechu a so svojím hnutím sa do parlamentu nedostane. K volebným urnám pristúpila aj matka jeho dvoch detí Barbora Richterová. Tá Kollárovi už nejaký čas nevie prísť na meno a pád jeho strany ju náramne teší. O tom, že je z tejto skutočnosti nadšená, napísala na Facebooku.

"Zobudili sme sa do jedného nádherného rána. Včera bolo ešte na sociálnych sieťach video, ako Pčolko hovorí, že s tým, že sa do parlamentu nedostanú ani nerátajú, no dostali parádnu facku od národa. Som neskutočne šťastná z výsledku volieb a musím povedať, že mám pocit, že úchyláčika Borisa Kollára volil naozaj asi iba jeho hárem," znel jej šokujúci príspevok.

Okrem tohto príspevku zverejnila ešte jeden, ktorý takisto rozvíril hladiny. Vo chvíli, ako sa ocitla vo volebnej miestnosti a vzala si hlasovacie lístky, urobila nečakaný krok. Keď už bola za plentou a v rukách mala lístky všetkých politických strán, vzala do rúk pero a na paškál si vzala ten, ktorý patril Kollárovej strane.

Perom následne prečiarkla všetkých kandidátov strany, čím opäť dala najavo svoju nevraživosť nielen voči Kollárovi, ale celému hnutiu Sme Rodina. "Úchyla Kollára nikdy!" dopísala na vrch hlasovacieho lístka. Barborinu šokujúcu fotku v galérii.