25. máj. 2024 o 21:00
krsk, Koktejl

Zdrvujúce slová Jennifer v Ruži pre nevestu: Nie som taká krásna, možno ani taká zaujímavá...

placeholder
Jennifer v 11. epizóde šou Ruža pre nevestu.
Zdroj: Reprofoto/TV Markíza

Zažila obrovské sklamanie.

Domáce promi
25. máj. 2024 o 21:00
Zdrvujúce slová Jennifer v Ruži pre nevestu: Nie som taká krásna, možno ani taká zaujímavá...

Zažila obrovské sklamanie.

Najromantickejšia šou sa blíži do finále. V piatok 8. marca 2024 odštartovala na televíznych obrazovkách Ruža pre nevestu, ktorú inšpirovala legendárna Nevesta pre milionára s Honzíkom Novotným.

Na úspech šou nadviazala Markíza v roku 2023, kedy spustila Ružu pre nevestu s podnikateľom Tomášom Tarrom v Turecku. Tento rok začalo vysielanie druhej série. O srdce ženícha Radka Urbanyaka (34) pôvodne bojovalo na Srí Lanke 18 dievčat.

Ide do tuhého

V 11. epizóde o Radka bojovali už len Stanka, Jennifer a Julie. Skúškou ohňom prešiel aj ženích po tom, čo všetky tri navštívila na ostrove rodina a strávili spoločný čas s Radkom. Na ceremoniáli ruží prišiel čas, kedy musel Radko jednu ženu vyradiť. Šou opustila Jennifer.

"Ja si myslím, že ja sa k nemu najviac hodím skrz tej vekovej stránky, prežili sme si také tie veci, začínali sme od nuly obaja, čiže určite by sme sa vedeli tak viacej chápať, viac podporovať, viacej ťahať. Určite viem, že mne by sa začínalo lepšie niekde v zahraničí. Viem, aké to je. Nebála by som sa odísť," povedala v dokrútke Jennifer. Zdalo sa však, že Radko to cítil inak. Ružu znamenajúcu postup jej nedal.

"Je mi to strašne ľúto, lebo čakala som proste, že si vyberie mňa. Prišla som znova o nejakú nádej, kedy som si myslela, že to môže byť možno fakt to pravé. Ide o to, že som si myslela, že to je medzi nami reálne. Ale bohužiaľ... Nie som taká krásna ako ony dve, možno ani taká zaujímavá ako ony dve. Možno hľadá niečo iné a dúfam, že to nájde," priznala Jennifer v ďalšej dokrútke so slzami v očiach.

Krôčik od finále

Vo finále si bude Radko vyberať medzi Stankou (31) a Julií (24). Stanka z Košíc sa pred rokmi zúčastnila súťaže krásy, kde skončila na druhom mieste a získala titul Miss Earth. Pracuje ako asistentka predaja luxusných automobilov, venuje sa aj vizáži a vlasovému stylingu. Julie, ktorá pendluje medzi Prahou a mestom Frýdek-Místek, sa venuje modelingu a študuje na VŠ. V Miss Českej republiky 2022 sa titulu I. vicemiss v priamom prenose vzdala.