Lucie Vondráčková prijala pozvanie do talkshow 7 pádů Honzy Dědka, kde si zaspomínala na svoje začiatky pred kamerou. Reč bola o nakrúcaní obľúbenej komédie Snowboarďáci. Herečka a speváčka odhalila prekvapivé zážitky zo zákulisia filmu, ktoré bolo podľa nej plné bujarých večierkov a dokonca aj omamných látok.
V tom čase natvrdo hovorila o tom, že nakrúca niečo strašné. „Budeme tam jazdiť na snowboardoch. Viem, že si hovorila, že keď si prišla na pľac o desiatej dopoludnia, všetci boli ešte zhúlení a ožratí z predchádzajúceho dňa. Bude to totálny prúser, ale dostanem dosku," pripomenul jej moderátor. Vondráčková sa schuti zasmiala a pritakala. „Bol z toho film roka," poznamenal ešte.
Mladí umelci dokázali prehýriť celú noc a produkcia potom musela riešiť nepríjemnú situáciu. Ráno boli indisponovaní. „Boli tam samí mladí ľudia. Ja som v tom čase hrala asi v štyroch divadlách, takže ma popoludní vozili z hôr naspäť a potom ma museli ráno zasa doviezť. A tam všetci ešte spali, čo ma, mimochodom, naučilo čakať, a ja som si hovorila: Čo je toto za bordel? To sa nikdy nedotočí,“ vrátila sa späť v čase.
Z nakrúcania komédie má dodnes traumu. „Dovtedy som každý rok jazdila na snowboarde, ale odvtedy som už nikdy na hory nešla!“ povedala moderátorovi a vysvetlila aj dôvod ráznej zmeny.
„My sme tam extrémne premrzli. Keď si na horách a je ti zima, ideš si niekam dať varené víno alebo sa zohriať. Tu to nešlo. Aj keď nám bola strašná zima, išlo sa znovu a znovu… Tak som tam premrzla, že som si povedala: na hory už nikdy nepôjdem,“ prekvapila Dědka.
