03. apr. 2024 o 09:30
krsk, TASR, Koktejl

FOTO Hantuchová žiari šťastím pri známom mužovi: Svoju lásku stretla pred rokmi v Bratislave!

placeholder
Bývalá slovenská tenistka Daniela Hantuchová a bývalý francúzsky tenista Guy Forget.
Zdroj: instagram/danielahantuchova

Bývalá slovenská tenistka predstavila svetu svoju lásku.

Domáce promi
03. apr. 2024 o 09:30
FOTO Hantuchová žiari šťastím pri známom mužovi: Svoju lásku stretla pred rokmi v Bratislave!

Bývalá slovenská tenistka predstavila svetu svoju lásku.

Daniela Hantuchová (40) žiari šťastím po boku veľmi známeho muža! Bývalá tenistka na Veľkonočnú nedeľu zverejnila tri zábery, kde stojí bok po boku s bývalým francúzskym tenistom. Foto nájdete v galérii nad článkom. Guy Forget (59) bol predtým v dlhoročnom manželstve s partnerkou Isabelle a mali sa napokon rozviesť.

S Danielou má tvoriť pár už dlhšie, nakoľko však pôvabná Slovenka neodhaľuje svoje ľúbostné súkromie, bol tento vzťah prekvapením. Osudové stretnutie dvojice však neprišlo v posledných rokoch, ale ešte v roku 2002 v Bratislave.

V prvom zápase štvrťfinálového stretnutia svetovej skupiny Pohára federácie Slovensko - Francúzsko nastúpila 20. júla 2002 slovenská jednotka Daniela Hantuchová. Do štvorhry vtedy nominovali nehrajúci tréneri Tomáš Malik a Guy Forget dvojice Hantuchová, Husárová - Dechyová, Mauresmová.

Hantuchová definitívne ukončila kariéru v roku 2017 výmenou s olympijským šampiónom zo Soulu 1988 Miloslavom Mečířom, ktorý bol jej veľký vzor. Práve dlhoročný kapitán daviscupového tímu ju inšpiroval k tomu, aby sa vydala na tenisovú dráhu.

Guy Forget sa v roku 2021 vzdal postu šéfa grandslamového turnaja Roland Garros. Forget sa zároveň vzdal rovnakej funkcie aj na mužskom halovom podujatí Paríž Masters. Grandslamový Roland Garros riadil od roku 2016, Paríž Masters o štyri roky dlhšie.