10. júl. 2024 o 17:00
emd, Koktejl

Mladú ženu nazývajú chlpatou bohyňou: Žiletku odhodila pred rokmi a zarába tisíce eur mesačne!

placeholder
Bee na prvý pohľad pôsobí ako obyčajné dievča, jej práca je ale pre mnohých ľudí prekvapením.
Zdroj: Instagram/@big.eyesxo

Mladá žena si zarába tým, že sa na internete chváli neoholeným telom.

Zaujímavosti
10. júl. 2024 o 17:00
Mladú ženu nazývajú chlpatou bohyňou: Žiletku odhodila pred rokmi a zarába tisíce eur mesačne!

Mladá žena si zarába tým, že sa na internete chváli neoholeným telom.

Tvorkyňa obsahu Bee (26) z Los Angeles sa už 8 rokov neholí a pekne na tom zarába, píše denník The Sun. Vďaka 200 000 sledovateľom na stránke Chaturbate jej cinkne na účet mesačne takmer 3000 eur. Ďalšie peniaze jej prinášajú iné platformy, na ktorých sa nehanbí ukázať.

Počas pandémie Bee prepustili z baru a musela žiť z podpory v nezamestnanosti. Keď sa dozvedela o možnosti zarábať online, prestala sa holiť.

Následne si vytvorila viacero účtov na platformách a ponúkala rôzne služby, napríklad živé vysielanie podľa požiadaviek záujemcov. Hneď prvú noc na spomínanej stránke zarobila rovnakú sumu peňazí, akú by mala za deň v starej práci. Odvtedy sa nezastavila a sledovatelia len pribúdajú.

"Vytváram veľa fetiš obsahu okolo ochlpenia. Predtým, ako som začala ukazovať svoje ochlpenie online, som nemala ani potuchy o komunite, ktorá okolo neho existuje. Ľudia na internete majú dosť ambivalentné reakcie. Buď je to sexi až do takej miery, že ma ľudia radi nazývajú "chlpatou bohyňou", alebo je to podľa nich nechutné a odpudzujúce," prezradila Bee.

Podelila sa tiež o to, ako sa zmenilo jej vnímanie ochlpenia na tele, odkedy ho zdieľa na internete. "V priebehu rokov som mala veľa rôznych myšlienok a pocitov. Samozrejme, získala som veľa sebadôvery. Ale je to zaujímavá skúsenosť, keď si do vás veľa ľudí online premieta svoje predstavy o tom, kto ste a čo si myslia o vašom tele. Zrazu som si myslela, že každý, kto na mňa na verejnosti hľadí, je buď vzrušený, alebo znechutený. Ľuďom je oveľa pohodlnejšie vynášať extrémne súdy na internete," zhodnotila.

Od klientov dostáva rôzne žiadosti, no má svoje hranice. Úplne odmieta všetko spojené s holením. "Jedna z mojich najčudnejších žiadostí bola počas súkromného videohovoru. Chcel si zahrať scenár, v ktorom som bola jeho priateľka na večierku a ukazovala som svoje podpazušie ostatným chlapcom," zaspomínala si Bee.

Okrem sexuálneho obsahu sa Bee venuje aj hudbe. "Svoj čas trávim tvorbou na internet, písaním hudby a stretávaním sa s priateľmi. Pustila som sa do toho, pretože som hudobníčka a chcela som takú prácu, ktorá by mi umožnila vyjadriť sa, zaplatiť účty a dala mi slobodu cvičiť a venovať sa hudbe," vysvetlila.

Od rodiny a priateľov má v súvislosti s netypickou prácou veľa podpory. "V tejto chvíli väčšina mojich priateľov a rodina, ak nie všetci, vedia, čo robím. Podporujú ma. Moja rodina ma vždy podporovala pri všetkých mojich bláznivých zmenách životného štýlu. Chcú len, aby som bola šťastná. Žijú v rôznych častiach krajiny a ja ich rada navštevujem, ako len môžem," opísala svoj vzťah s najbližšími.