20. máj. 2024 o 14:30
jž, Koktejl

Dcéra prezidentky Čaputovej Emma zavesila modelingovú kariéru na klinec: Toto je dôvod!

placeholder
Čaputová čaká s dcérami Leou (vpravo) a Emou (druhá vpravo) pred volebnou miestnosťou vo voľbách do Národnej rady SR v Pezinku, 29. februára 2020.
Zdroj: TASR-Michal Svítok

Podľa odborníka by to mala zvážiť.

Domáce promi
20. máj. 2024 o 14:30
Dcéra prezidentky Čaputovej Emma zavesila modelingovú kariéru na klinec: Toto je dôvod!

Podľa odborníka by to mala zvážiť.

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová (50) je tiež mamou dvoch už dospelých dcér. Hlava štátu je neustále na očiach, avšak Lea a Emma sa rovnakej pozornosti snažili vyhýbať. Mladšia Emma sa však v roku 2021 zviditeľnila vďaka modelingu. Ako informuje Život sympatická blondínka sľubne našliapnutú kariéru zavesila na klinec. Dcéra hlavy štátu sa dokonca rozhodla odísť aj zo sociálnych sietí.

Podľa odborníkov v brandži mala jasnú budúcnosť. "Už na prvý pohľad pôsobí zaujímavo. Vedieť upútať na prvýkrát je skvelá devíza na začatie modelingovej kariéry. V dave mnohých krásnych dievčat sa totiž nestratí a bude na prvý pohľad zapamätateľná," prezradil v minulosti Jozef Oklamčák.

Emma sa však rozhodla zamerať sa na iné priority vo svojom živote. „Emma Čaputová sa aj kvôli škole, ktorá je pre ňu prvoradá, ale aj pre neustály hejt, ktorý smerom k nej plynul, rozhodla, že v modelingovej kariére nateraz nebude pokračovať. Toto jej rozhodnutie však nie je definitívne a časom sa môže zmeniť. Jej domovská agentúra ju totiž stále zastupuje,“ zistila redakcia Život. Modelingová agentúra však bližšie informácie odmietla poskytnúť.

Podľa Oklamčáka by Emma mala pauzu zvážiť. „To, že sa jej od začiatku v kariére darilo, znamená, že pre svoj vzhľad bola pre mnohé značky už na prvý pohľad zaujímavá. Škoda, že prácu modelky prerušila, čo, samozrejme, do istej miery chápem. Ak by mala obyčajné priezvisko, kariéra by sa jej budovala podstatne ľahšie. Verím, že ešte naberie odvahu a v tejto brandži to znovu skúsi, pretože má na to, aby bola úspešná,“ zhodnotil situáciu Jozef.