27. máj. 2024 o 07:30
jž, Koktejl

Herečka Kristína Tormová toto nečakala: Dostala list, ktorý jej vyrazil dych!

placeholder
Kristína Tormová
Zdroj: instagram/kristina.tormova

Poriadne ju to prekvapilo.

Domáce promi
27. máj. 2024 o 07:30
Herečka Kristína Tormová toto nečakala: Dostala list, ktorý jej vyrazil dych!

Poriadne ju to prekvapilo.

Herečka Kristína Tormová (41) patrí medzi známe osobnosti, ktoré verejne hovoria o svojich názoroch, najmä čo sa situácie na Slovensku týka. Na sociálnych sieťach so svojimi sledovateľmi zdieľa svoje myšlienky a postrehy. Tormová pravidelne vystupovala aj na protivládnych protestoch na pódiu a zastávala hlas ľudu.

Na proteste ju dokonca jeden z jej sledovateľov prekvapil a daroval jej niečo jedinečné. "Dnes som na proteste zažila niečo nesmierne prekásne! Prišiel za mnou cez plôtik neznámy mladý muž a povedal: "Chcem vám poďakovať za všetko, čo pre nás robíte," a dal mi darček. Rozplakalo ma to. A tisíckrát ďakujem, je to pre mňa najkrajšie ocenenie. Veľmi si to vážim! Nekonečne. Budem ho opatrovať a dúfať, že mi raz padne zo srdca...," napísala Tormová vo februári k videu s dúhovým kameňom, ktorý dostala.

Zdá sa, že herečka prirástla k srdcu viacerým jej sledovateľom a tentokrát ju čakalo veľkolepejšie prekvapenie. "Včera som dostala najväčšiu kyticu v mojom živote a dych mi vyrazilo. A teda od úplne neznámej bytosti, ktorá mi chcela pekno. Ďakujem miliónkrát a hlavne za ten list, ochotu, energiu, dobro a tak," napísala k snímke s kyticou. Čo v liste stálo nájdete v galérii.