21. jún. 2024 o 04:00
Famous.cz, Koktejl

Veľké tajomstvo princeznej Diany odhalené?! TOTO mal povedať princ William známemu hercovi

placeholder
Archívna fotka z roku 1987, Diany, princeznej z Walesu, a princa Charlesa z Walesu na 40. ročníku Medzinárodného filmového festivalu v Cannes.
Zdroj: AFP / AFP / AFP / Profimedia

Kevin Costner sa s kráľovskou rodinou viackrát stretol.

Zahraničné promi
21. jún. 2024 o 04:00
Veľké tajomstvo princeznej Diany odhalené?! TOTO mal povedať princ William známemu hercovi

Kevin Costner sa s kráľovskou rodinou viackrát stretol.

Kevin Costner tvrdí, že princ William sa mu raz v súkromnom rozhovore priznal, že princezná Diana ho milovala. Teda Kevina, u Williama to nie je prekvapenie. Hviezda filmu Osobný strážca prezradila, že sa s kráľovskou rodinou stretol počas cesty do Spojeného kráľovstva a počas rozhovoru sa William otvoril o svojej zosnulej matke Diane.

"Nikdy som o nej nehovoril. Ale môžem, pretože si ho veľmi vážim, ale myslím si, že je to príbeh, ktorý stojí za to povedať... Náhodou som bol v Anglicku a dostal som správu, že princ by sa chcel porozprávať, a povedal som: 'Čože? A potom som povedal: 'Dobre." Stretli sme sa v miestnosti, kde boli stoličky naukladané na stoličkách... Stretli sme sa v tejto miestnosti a boli sme tam len my dvaja. Prišiel a podali sme si ruky... Prvá veta, ktorú vypustil z úst, bola: "Vieš, moja mama si ťa tak trochu obľúbila." A ja som povedal: "Ja viem," pochválil sa Kevin v rozhovore pre časopis People.

"Nikdy neprezradím, o čom sme sa rozprávali, ale bolo to veľmi milé. A len sme sa rozprávali... a nikdy sme sa nestali kamarátmi na dopisovanie ani sme nič také nerobili. Ale mám také milé spomienky na to, ako ma oslovili a o čom sme sa rozprávali," dodal Costner, ktorý sa osobne stretol aj s princeznou Dianou.

"Chystal som sa natočiť druhého Osobného strážcu... Keď vyšlo najavo, že princezná Diana to možno natočí, rozprávali sme sa o tom. Bolo to také milé. Sarah (vojvodkyňa z Yorku) bola tá, ktorá to všetko pripravila. Sarah bola veľmi cool... mohla rovno povedať: "No, ja som tiež princezná, prečo to nemôžem točiť ja?" bonzol Costner.