29. máj. 2024 o 05:00
mob, Koktejl

Synček známeho slovenského moderátora musel ísť po narodení na JISku: Zlé krvné výsledky!

placeholder
Samuel Procházka so synčekom.
Zdroj: Instagram/graciosooo

Mali o neho poriadny strach.

Domáce promi
29. máj. 2024 o 05:00
Synček známeho slovenského moderátora musel ísť po narodení na JISku: Zlé krvné výsledky!

Mali o neho poriadny strach.

Moderátor a influencer Samo Procházka (23) prežil v posledných týždňoch horskú dráhu pocitov. Radosť z narodenia synčeka Tea (5. mája), vystriedali obavy o jeho zdravie. Drobčeka museli vziať na JIS.

Po príchode synčeka na svet sa moderátor na nejaký čas odmlčal. Ako však prezradil, nebolo to preto, že si užívali prvé spoločné chvíle. „Posledné dni som sa vám veľmi nevenoval. Tým, že malého vzali na JIS, boli to náročnejšie dni na našu psychiku a na sociálne siete v takom čase človek vôbec nemyslí,“ zveril sa. Našťastie všetko dobre dopadlo a mladík si konečne odviezol svoje lásky domov.

Po nejakom čase sa ozvala aj jeho manželka Viky, ktorá podrobne vysvetlila, čo sa stalo pár dní po pôrode a prečo ich malý poklad musel do opateri lekárov. „Teuško dostal druhý deň po jeho narodení silnú žltačku s ktorou išla ruka v ruke nešpecifická infekcia, ktorá mu spravila v telíčku šarapatu. Mal zlé krvné výsledky a vysoké zápalové hodnoty, ktoré museli urgentne riešiť...“ napísala na Instagram a pokračovala.

„Mal nasadenú liečbu a 24/7 kontrolovaný a monitorovaný. Pohľad na neho nás veľmi bolel a vtedy som si priala, aby som dokázala preniesť všetko na seba, aby bol malý v poriadku. Ako ho odniesli na JISku, kde ho sprevádzali aj vysoké teploty, sestričky a lekári ho dali do poriadku! Veľmi pekne sa o neho starali,“ zakončila.