01. okt. 2023 o 10:22
vmr, Koktejl

Drsný výsmech Richterovej Borisovi Kollárovi do tváre: Dostali parádnu facku od národa!

placeholder
Barbora Richterová má radosť z Kollárovho volebného neúspechu.
Zdroj: facebook/barbora.richterova/ TASR

Matka dvoch detí Borisa Kollára je šťastím bez seba.

Celebrity
01. okt. 2023 o 10:22
Drsný výsmech Richterovej Borisovi Kollárovi do tváre: Dostali parádnu facku od národa!

Matka dvoch detí Borisa Kollára je šťastím bez seba.

Predčasné parlamentné voľby 2023 sú za nami. Slováci v sobotu rozhodli o budúcnosti svojej krajiny. Po sčítaní 99,9 percent hlasov skončila na prvom mieste strana Smer-SD so ziskom 22,94 percenta hlasov. Za ním skončilo Progresívne Slovensko s 17,96 percentami a Hlas-SD, ktorý získal 14,7 percent hlasov.

Medz stranami, ktoré sa dostali do parlamentu však chýba strana Sme Rodina, ktorá bola súčasťou predošlej vlády. Strana bývalého predsedu parlamentu utrpela vo voľbách obrovskú porážku, keď získala len niečo vyše 2 percentá hlasov.

V centrále Sme rodina už po prvom exit polle zavládlo sklamanie, to sa však nedá povedať o jednej z matky detí Borisa Kollára Barbory Richterovej, ktorá má na neho ťažké srdce. Richterová sa netají tým, že neúspech Sme rodiny ju teší a dala to vedieť aj na sociálnej sieti.

"Zobudili sme sa do jedného nádherného rána. Včera bolo ešte na sociálnych sieťach video, ako Pčolko hovorí, že s tým, že sa nedostanú ani nerátajú, no dostali parádnu facku od národa. Som neskutočne štastná z výsledku volieb a musím povedať, že mám pocit, že úchyláčika Borisa Kollára volil naozaj, asi iba jeho hárem," napísala bez servítky na svojom facebookovom profile.