25. jún. 2024 o 13:00
žani, Koktejl

Beňová musela odísť od dcérky do Bruselu, malá Lea jej poslala odkaz: FOTO, ktorá ju dostala!

placeholder
Beňová bude aj najbližšie roky pendlovať medzi Bratislavou a Bruselom.
Zdroj: Instagram/ monicabenova

Dievčatko je jej vytúžený zázrak.

Domáce správy
25. jún. 2024 o 13:00
Beňová musela odísť od dcérky do Bruselu, malá Lea jej poslala odkaz: FOTO, ktorá ju dostala!

Dievčatko je jej vytúžený zázrak.

Europoslankyňa Monika Beňová (55) je dvojnásobnou mamou. Syna Martina (35) má z prvého manželstva s Martinom Beňom. Po rozvode s Fedorom Flašíkom našla lásku a šťastie po boku mladšieho právnika Ľubomíra Klča. Nikto nečakal, že dvojica spolu založí rodinu, preto bolo oznámenie tehotenstva veľkým šokom. Dcérku Leu porodila politička 1. novembra 2020.

Vyrástlo z nej rozkošné a šikovné dievčatko, ktoré robí rodičom veľkú radosť. Mame dokáže Leuška roztopiť srdce aj na diaľku. "Moja dcérka je môj vytúžený zázrak. Milujem jej “odkazy”, ktoré si píše v detskej izbe, potom nás vezme za ruku a ide nám to ukázať. Dnes ráno som doma nebola, som ešte v Bruseli, tak mi poslali fotku," podelila sa Beňová so záberom, ktorý nájdete vo fotogalérii. Leuška jej poslala anglický nápis "God is love", čo je v preklade "Boh je láska".

Zvyšok príspevku venovala téme, ktorá aktuálne rezonuje medzi Slovákmi. "Pandémia covid-19 bola pandémiou. Nemyslím si, že na Slovensku nám nejako pomôže, keď ju pandémiou označovať nebudeme, prípadne sa budeme tváriť, že u nás teda bola “len epidémiou”," napísala politička v reakcii na vyhlásenie splnomocnenca vlády Petra Kotlára.

"Môžeme celkom v kľude diskutovať o tom, ako proti pandémiám či epidémiám bojovať, aké používať opatrenia a prostriedky, či očkovanie vakcínami mohlo viesť k problémom alebo či naopak, neočkovanie, mohlo spôsobovať rýchlejšie a viac úmrtí. Môžeme na základe vedy a jej poznatkov diskutovať o čomkoľvek. Ale nijako nám v boji proti pandémiám či epidémiám nepomôže, diskutovať o názve. A vracať sa k vášňam, ktoré pandémia v spoločnosti vyvolala. Skúsme v sebe nájsť slušnosť, úctu a pokoru," odkázala verejne Beňová.