28. máj. 2024 o 16:00
jž, Koktejl

Nové FOTO Kramárovej vnučky: Odpadnete, čo má Marošov syn Marko na tričku!

placeholder
Kramár je dedko.
Zdroj: TVMarkíza, Instagram/notesfornoe

Vnučka Noelani má už pol roka.

Domáce promi
28. máj. 2024 o 16:00
Nové FOTO Kramárovej vnučky: Odpadnete, čo má Marošov syn Marko na tričku!

Vnučka Noelani má už pol roka.

Herec Maroš Kramár (65) je jedným z tých, ktorý si svoje súkromie veľmi strážia. Preto nie je žiadnym prekvapením, že dôležité míľniky v jeho živote vyšli na verejnosť s oneskorením. Začiatkom apríla prezradil, že sa stal štvornásobným otcom a len 5 mesiacov predtým sa Kramár pochválil, že je dedkom. O tehotenstve jeho partnerky Iny Oravcovej (38) nikto netušil.

Marošove ostatné deti sú už dospelé. Ako vnímali nového súrodenca? „Majú svoje životy, ale bolo úžasné, že Timur s mojou vnučkou a manželkou prišli aj do nemocnice. Timur si prišiel pozrieť sestru a Noelka si prišla pozrieť tetu. Boli aj Marko a Tamarka, hneď ako priletela z Londýna. Všetci sa tešia, je to úžasné, mám z toho veľkú radosť," prezradil Kramár pre Plusku.

Práve starší syn Timur (22) sa rodičom vlani postaral o obrovské prekvapenie. V mladom veku sa z neho stal otec a to nebolo všetko. Timur si v tajnosti zobral svoju lásku Kristínu (22). Dcérka sa narodila začiatkom novembra minulého roka a dostala netradičné meno Noelani Julie. Dievčatko rastie ako z vody a na sociálnu sieť pridala Marošova dcéra Tamara novú snímku, ako mladší syn Marko (16) drží svoju neter. Zmysel pre humor tejto rodine zrejme nechýba a Marko sa ukázal v tričku, na ktorom má svojho otca. Fotku nájdete v galérii.