21. jún. 2024 o 14:30
jž, Koktejl

Obrovská bolesť obľúbeného superstáristu: Lackovi zomrela mama († 53)!

placeholder
Superstarista Lacko Angyal.
Zdroj: Reprofoto/ YouTube/Televízia Markíza

Ich vzťah nebol vždy bezproblémový.

Domáce promi
21. jún. 2024 o 14:30
Obrovská bolesť obľúbeného superstáristu: Lackovi zomrela mama († 53)!

Ich vzťah nebol vždy bezproblémový.

Lacko Angyal sa vryl do pamäte celého Slovenska v roku 2018 vďaka speváckej šou SuperStar. Srdcia mnohých divákov najmä kvôli ťažkej životnej situácii. Vtedy len 17-ročný Lacko sa staral o svoju chorú mamu Katku v ťažkých podmienkach. Ľudia sa im vyskladali na lepší život a kúpili si nový byt.

„Zo zbierky sme to nakoniec urobili tak, že zo začiatku sme vyriešili nejaký prenájom, aby sme sa mohli niekde hneď odsťahovať. Tak sa vyriešil prenájom dvojizbového bytu v Komárne a tam sme začali. Skončil sa maturitný ročník a išiel sa kupovať byt, zostali tam ešte peniaze na kúpu bytu,“ prezradil Lacko v rozhovore pre Vidadu. V byte ale s mamou nebýval, pretože sa nevedeli zhodnúť na fungovaní domácnosti.

S mamou to začalo byť trošku ťažšie, najmä po tej stránke, že ako fungovať. Tam sa naše názory rozchádzali, lebo ja som chcel fungovať ako normálny človek, pre mamu to bolo strašne náročné,“ priznal. Nechal ju teda bývať v jednoizbovom byte a on si našiel prenájom, v ktorom začal opäť odznova.

„Kedysi ma bila, teraz má aj problém s alkoholom. Rada si trochu dá. Som radšej bez nej ako s ňou. Nestará sa ani sama o seba. Už dlho ju nevnímam ako mamu. Som rozhodnutý ju dať do ústavu pre telesne postihnutých," povedal Lacko v roku 2018 počas živého vysielania na sociálnej sieti.

Ich vzťah sa postupom času zdá sa zlepšil. Angyal o niekoľko dní na to na sociálnej sieti povedal sledovateľom, že si získava jeho dôveru naspäť, pretože sa zaevidovala na úrade práce. Teraz ale Lacka zasiahla smutná správa. "S hlbokým zármutkom oznamujem, že dnes, vo veku 53 rokov, dohorela sviečka života mojej mamy. Jej svetlo mi bude chýbať," napísal na sociálnu sieť k jej snímke.