11. feb. 2024 o 10:00
jž, Koktejl

Toto Nela Pocisková ani vo sne nečakala: Vymklo sa to z kontroly!

Vymklo sa jej to spod kontroly.

Domáce promi
11. feb. 2024 o 10:00
Toto Nela Pocisková ani vo sne nečakala: Vymklo sa to z kontroly!

Vymklo sa jej to spod kontroly.

Slovenská herečka a speváčka Nela Pocisková (33) zažíva veľmi krušné obdobie. Momentálne natáča nový seriál Ranč, v ktorom hrá hlavnú rolu. Nový seriál televízie JOJ prinesie na obrazovky príbeh troch generácií dvoch rodín, s ktorými zažijeme srdcervúce príbehy o sklamaní, vášni, zrade, hriechu, odpustení, no hlavne o láske.

Na sociálnej sieti prednedávnom sama priznala, že je vyčerpaná. "Ešte raz niekto povie, že povolanie herca nie je práca, dopriala by som mu 12 hodín na tomto mieste. Ja už totižto môžem povedať, že som uťahaná, ako keby som robila v bani. Klobúk dole tým, čo to robia naozaj, mne stačilo tu len točiť pár hodín," priznala svoje prekvapenie herečka.

Popri pracovnom vyťažení však musí stíhať aj súkromný život. Je matkou dvoch detí Hektora a Lianky, ktoré má s hercom, moderátorom a spevákom Filipom Tůmom (46). Ten prednedávnom oslávil narodeniny a dvojica si spravil aspoň krátky výlet do Milána vo dvojici. Ten si užili len cez predĺžený víkend začiatkom mesiaca a od pondelka Nela už opäť zarezávala na natáčaní.

Na sociálnej sieti sa rozhodla, že zdokumentuje svoj bežný deň, no plány sa jej zmenili. "Prišla som ešte o 10 sem len nestíham ani postovať, tak nejak sa to dnes vymklo z kontroly," napísala k videu s koňmi, ktoré nájdete nad článkom.

Postupne priznala, ako sa jej všetko pokazilo. "V obednej pauze, utekám domov natočiť reels na Instagram, kde ma čakajú traja ľudia už hodinu kvôli sklzu na výrobe. Z produkcie mi zavolajú, že poobedné obrazy sa spojili a mám letieť naspäť, pri príchode na pľac zistím, že náväzný kostým som nechala doma. Po obednom obraze zistím, že nestíham pre malú na krúžok, ešte že existuje dedko. A do toho som si vymyslela, že vám ukážem môj obed po ceste v aute nestíham točiť," opísala svoj náročný deň Nela.