09. máj. 2023 o 05:00
vmr, Koktejl

Svetoznáma kráska varuje Slovenky pred zvrhlíkom v TOMTO meste: Veľmi som sa bála!

placeholder
Topmodelka Michaela Kocianová.
Zdroj: Instagram/michaelakocianova

Obrovský pocit strachu, na ktorý tak skoro nezabudne!

Celebrity
09. máj. 2023 o 05:00
Svetoznáma kráska varuje Slovenky pred zvrhlíkom v TOMTO meste: Veľmi som sa bála!

Obrovský pocit strachu, na ktorý tak skoro nezabudne!

Svetoznáma topmodelka Michaela Kocianová má za sebou poriadne nepríjemnú skúsenosť. Krásna Slovenka sa počas prechádzky v Trenčíne dostala do situácie, v ktorej by sa nechcela ocitnúť žiadna žena. Počas prechádzky v lesoparku stretla zoči-voči muža, ktorý sa na mieste sexuálne ukájal. Kráska pocítila obrovský strach. S tým, čo sa jej stalo, sa podelila na sociálnej sieti.

Zároveň varovala všetky ženy, aby si dávali na seba veľký pozor. "Prosím všetky mladé dievčatá a mamičky, ktoré chodia samé v doobedných hodinách do lesoparku brezina! Dnes som sa išla prejsť sama a teda bola som dosť ďaleko od miesta, čo nazývame KIOSK. Už skoro pri sídlisku JUH, kde som zazrela mladého muža, ako sa tam ukájal, následne prestal, ako ma zbadal," zverila sa Kocianová s desivým zážitkom.

Topmodelke sa, našťastie, nič vážne nestalo, no bude trvať dlho, kým sa z tej traumy spamätá. "Musela som prejsť okolo, veľmi som sa bála. Rozbehla som sa a on smerom do lesa, kde sa stratil, ale následne objavil opäť. Chvíľku vyzeralo, že beží mojim smerom. Mala som neopísateľný strach! Takže by som chcela vyzvať mestskú políciu Trenčín, či by miesto parkovacích pokút, vedeli občas vybehnúť aj do lesopark brezina. Ďakujem!," napísala šokovaná topmodelka.