29. sep. 2023 o 07:30
žani, Koktejl

Čože? Twiinska v svadobných šatách: Nevesta Veronika vám vyrazí dych!

placeholder
Nízlová a Kolárovský majú spoločnú dcérku.
Zdroj: instagram/veronikatwiins

Bola dokonalá.

Domáce promi
29. sep. 2023 o 07:30
Čože? Twiinska v svadobných šatách: Nevesta Veronika vám vyrazí dych!

Bola dokonalá.

Písal sa rok 2015 a Veronika Nízlová z dua Twiins prežívala najkrajšie obdobie. Verila, že stretla svoju životnú lásku a tak spečatila vzťah s právnikom Tomášom Krúpom svadbou. Áno si dvojica povedala v kostole v Trenčíne. Zo speváčky bola naozaj prekrásna nevesta.

Vyzeralo to na lásku ako hrom, no po necelých 5 rokoch prišiel šok. Rozhodli sa pre rozvod. "Zazvonil zvonec a našej láske je koniec. Ďakujem Veronike za spoločné roky a prajem jej veľa šťastia," napísal o konci vzťahu ako prvý Tomáš. Veronika sa s krachom manželstva pomerne rýchlo vyrovnala a posunula sa ďalej. Do jej života vstúpil krátko na to mladučký Matúš Kolárovský, s ktorým má dnes dcérku Neu.

Je nepopierateľným faktom, že svadba je veľkým míľnikom v živote ženy. Veronika si na výročie tej svojej zaspomínala zdieľaním fotky z veľkého dňa. "Ten môj pásik. 55 centimetrov a 45 kíl," povzdychla si brunetka pri pohľade na záber v svadobnýh šatách, ktorý nájdete v galérii.

Kruté komentáre

Za posledné roky sa jej postava naozaj zmenila, no speváčka je stále sexi, aj ako mamička. V lete mátala nejedného muža dovolenkovými zábermi v plavkách. Neexistuje azda žena, ktorá by bola so sebou 100% spokojná a tak začala na sebe Veronika makať. Na svoju adresu si však prečítala nelichotivé správy, na ktoré musela zareagovať.

"Halooo, len aby ste vedeli, tento obleček pridáva objem a áno, nemám + 20 kíl pánabeka. Len spevňujem, normálne sa mi zastavuje rozum, že musím pridávať takúto storku a nie som taká tučná sviňa," penila kráska na Instagrame.