28. jún. 2026 o 07:00
jž, Koktejl

Na slovenskú influencerku sa valí kritika, Bianka to už vykričala: Keby sa správam k ľuďom tak, ako sa oni ku mne, zhorí internet!

Nezostala ticho.

Domáce promi
28. jún. 2026 o 07:00
Na slovenskú influencerku sa valí kritika, Bianka to už vykričala: Keby sa správam k ľuďom tak, ako sa oni ku mne, zhorí internet!

Nezostala ticho.

Žijeme v dobe, keď nás od verejne známych osobností delí len jediné kliknutie. Sociálne siete nám dali ilúziu, že ich dokonale poznáme, a s ňou ruka v ruke prišiel aj pocit, že máme plné právo hodnotiť každý jeden moment ich života. To, čo zvonku vyzerá ako nablýskaný svet plný privilégií a obdivu, má však aj svoju temnú, nesmierne vyčerpávajúcu stranu. Verejne známe osobnosti totiž denne čelia niečomu, čo si bežný človek dokáže len málokedy predstaviť – permanentnej vlne kritiky, ktorá sa valí aj za tie najnepodstatnejšie drobnosti.

Pritom vôbec nemusí ísť o nejaký škandál alebo reálny prešľap. Lavínu negativity dokáže spustiť úplne banálna fotka alebo bežný moment zo života, na ktorom by si nikto normálny nič zvláštne nevšimol. Takúto vlnu kritiky v poslednom období zažíva aj influencerka Bianka Rumanová. Len prednedávnom sa do nej obula verejnosť pre bicyklovanie. Niektorým ľuďom sa nepáčilo, že Bianka v rámci spolupráce dostala na jednu sezónu bicykel. Viac si o tom môžete prečítať TU.

Len pár hodín po vysvetľovaní tejto kauzy zverejnila Bianka na sociálnej sieti recept a pochválila sa, že upiekla prvú bublaninu. VIDEO nájdete nad článkom. Zdanlivo nevinné video však opäť ľudí pobúrilo. „V 30 prvá bublanina? A mamina ti poradila papier na pečenie? To vie moja 7-ročná,“ napísala používateľka na sociálnej sieti. „Prvá bublanina v 30 rokoch?“ čudovala sa ďalšia. „Tiež sa smejem,“ odpovedala jej iná. Viac komentárov nájdete v galérii.

Rumanovú to zjavne tiež zaskočilo a na vlnu negatívnych komentárov zareagovala. „Môžu byť ľudia na mňa takí nepríjemní v každom ohľade, aj keď nerobím nič zlé? To je absurdné. Bicyklovanie a teraz, že som upiekla prvú bublaninu v mojej tridsiatke. Čo je na tom? Piekla som iné, varila som iné. Bublaninu prvýkrát a bola super,“ napísala nahnevaná Bianka hneď na úvod.

Má pocit, že ľudia ju skritizujú naozaj za všetko. „Ja keby mám svätožiaru nad hlavou, tak ľudia opindajú aj to, že moc svieti. Každý, kto ma dlhšie sleduje vie, že nie som prototyp žienky domácej, lebo som skôr budovala svoju značku, aby som sa mala dobre. Jasné, dá sa robiť obidvoje naraz, ale ja nie som ten typ,“ neskrývala svoje pocity.

Takéto vyjadrenia nepovažuje za správne. „Ale originál ma vysmiať za to, že som si dovolila podeliť sa o bublaninu s vlastným bio ovocím... Nie. Keby sa reálne správam k ľuďom tak, ako sa oni správajú ku mne, a mám tieto dosahy, tak by zhorel slovenský internet. Ale nechcem tam klesnúť, lebo naozaj pindať, haniť, vysmievať a urážať vie každý jeden. Asi sa začnem vystatovať alebo sa správať arogantne, aby som si ten hejt vôbec zaslúžila,“ dodala. FOTO príspevku nájdete v galérii.