28. máj. 2024 o 05:00
jž, Koktejl

Obrovská tragédia, známeho herca († 37) zastrelili: Chcel ochrániť kolegyňu!

placeholder
Americký herec Johnny Wactor.
Zdroj: Instagram/johnnywactor

Vždy bol džentlmen.

Zahraničné promi
28. máj. 2024 o 05:00
Obrovská tragédia, známeho herca († 37) zastrelili: Chcel ochrániť kolegyňu!

Vždy bol džentlmen.

Americký herec Johnny Wactor tragicky zomrel vo svojich 37. rokoch, informuje portál Daily Mail. Dlhoročný veterán televíznej šou General Hospital, bol zastrelený v sobotu (25. mája) v Los Angeles. Herec sa v rokoch 2020 až 2022 objavil v 164 epizódach telenovely, no zahral si aj v mnohých iných seriáloch vrátane obľúbenej kriminálky Myšlienky vraha.

Wactor odchádzal v sobotu krátko pred pol štvrtou ráno zo svojej druhej práce v bare s kolegyňou v oblasti, keď zbadal troch mužov v blízkosti svojho vozidla. V domnienke, že mu odťahujú auto, sa k mužom priblížil a pokúsil sa s nimi o tom diskutovať. Jeden z troch mužov potom zdvihol zrak a namieril zbraň na Waktora, ktorý sa telom postavil pred svoju kolegyňu, keď ho zastrelili.

Hercov mladší brat Grant povedal, že boli vychovaní ako "južanskí džentlmeni", takže ho neprekvapilo, že jeho starší brat odprevádzal svoju kolegyňu k autu. "Sme južania, narodili sme sa a vyrástli, a nikdy by sme nenechali ženu, aby išla sama k svojmu autu," vysvetlil.

Krátko po incidente sa na miesto dostali záchranári, ktorí ho previezli do miestnej nemocnice, kde ho vyhlásili za mŕtveho. Podozriví zostávajú na slobode a zatiaľ neboli identifikovaní.

Scarlett Wactorová, Johnnyho matka, povedala, že jej syn sa s nimi nepokúsil bojovať, ani im nebránil v krádeži, ale oni ho napriek tomu zastrelili a ušli. Hercov mladší brat potvrdil, že Johnnyho postrelili do hrude, keď prišiel k podozrivým, ktorí sa snažili ukradnúť katalyzátor z jeho auta.