22. jún. 2024 o 08:00
jž, krsk, Koktejl

Krutá smrť speváčky Victorie († 40), Twiinska v šoku: Nemôžem tomu uveriť!

placeholder
Veroniku Nízlová zasiahla smrť speváčky Victorie Velvet.
Zdroj: instagram/veronikatwiins

Srdcervúce slová.

Domáce promi
22. jún. 2024 o 08:00
Krutá smrť speváčky Victorie († 40), Twiinska v šoku: Nemôžem tomu uveriť!

Srdcervúce slová.

Podľa informácií tureckých médií, na ktoré sa odvoláva web Prima Ženy, zomrela známa speváčka a influencerka Victoria Velvet († 40). Zomrieť mala násilnou smrťou, za ktorú má byť zodpovedný jej manžel. Trojnásobná mama mala byť zavraždená v tureckom hlavnom meste Ankara 11. júna. Motívom mala byť žiarlivosť manžela, píše portál hurriyet.com.

Manžel škótskeho pôvodu David Thomas Blyth († 53) podľa médií našiel v jej mobile správy, ktoré ho mali nahnevať, nasledovala hádka, ktorá sa vystupňovala. Speváčka, ktorá mala juhoafrické korene, žila najskôr v Česku, kde vydala hity a zahrala si v seriáli Ošklivka Katka. Umelkyňa mala zomrieť v čase, keď boli doma aj jej tri deti. Manžel ju mal zastreliť a potom obrátiť zbraň proti sebe.

Hrozná smrť zasiahla aj sesterské duo Twiins. Na sociálnej sieti sa Veronika Nízlová vyjadrila k tejto udalosti. "Odpočívaj v pokoji anjelik. Vždy si bola nádherné vysmiate slniečko s úžasnou energiou. Nemôžem tomu uveriť," napísala k snímke speváčky.

Ako informuje portál Extra.cz, ktorý sa odvoláva na turecké médiá, sa už uskutočnila nariadená pitva uskutočnila a Thomasovo telo bolo prevezené do jeho rodného Škótska. Viktóriino telo je však údajne stále v Turecku.

Vyšetrovatelia pracujú aj s inou verziou

Okolnosti stále nie sú známe. "Všetko bolo inak, ako sa prezentuje. Victoria nebola Davidom zastrelená. David mal pri hádke do Victorie strčiť a tá zomrela na následky nešťastného pádu. On mal potom skrat a zastrelil sa," uviedol zdroj blízky speváčke pre Extra.cz, ktorý chcel vzhľadom na smútiacu rodinu zostať v anonymite. Pracuje sa aj s možnosťou, že išlo o dvojnásobnú vraždu.

Iný blízky zdroj zo speváčkinho okolia pre Extra.cz prezradil, že polícia prípad stále vyšetruje. "Policajné vyšetrovanie stále trvá. Nie je isté, že k činu došlo tak, ako o tom informovali turecké médiá. Nie je isté, že išlo o vraždu a samovraždu, ale vyšetrovatelia pracujú aj s verziou dvojnásobnej vraždy. Deti nič nevideli, aj keď boli v dome," povedal rodinný priateľ. Aj speváčkina sestra na sociálnej sieti uviedla, že ľudia by nemali veriť všetkému, čo čítajú v médiách.