21. jún. 2024 o 19:00
Dominika Vargová, Koktejl

Používate hotelovú kozmetiku? Šokujúce odhalenie bývalej manažérky hotela! Po tomto vám príde zle

placeholder
Bývala manažérka hotelu zverejnila video, prečo nepoužívať toaletné potreby. (ilustračné foto)
Zdroj: iStock

Video používateľov TikToku pobúrilo.

Zaujímavosti
21. jún. 2024 o 19:00
Používate hotelovú kozmetiku? Šokujúce odhalenie bývalej manažérky hotela! Po tomto vám príde zle

Video používateľov TikToku pobúrilo.

Bývalá manažérka hotela prezradila, prečo by hostia nemali používať toaletné potreby v hoteloch, píše Daily Mail. Vo virálnom videu na TikToku sa Melissa Hanks podelila o dve veci, ktoré by nikdy nepoužila počas pobytu v hoteli. Urobila tak v reakcii na komentár, ktorý ľuďom odkazuje, aby nepoužívali kávovar. „Ako bývalá manažérka hotela a vášnivá kávičkárka nikdy nepoužijem kávovar v hotelovej izbe,“ prezradila Melissa.

Mellisa uviedla, že sa filter od kávovaru nikdy neumýva napriek tomu, že videla ľudí, ktorí varili iné veci ako vodu. Na videu boli zobrazené dve opakovane použiteľné toaletné pumpy, ktoré Mellisa varovala, aby sa nikdy nepoužili. Tvrdila, že videla telesné tekutiny vo fľaštičkách na šampón a kondicionér na opakované použitie, a odporučila ich nepoužívať, pokiaľ nie sú zamknuté.

Video získalo viac ako 1,7 milióna pozretí a tisíce komentárov od vystrašených hotelových hostí. „Práve včera som použila šampón a teraz som vystrašená,“ komentovala jedna používateľka. „Prečo som to musel vidieť, keď som ubytovaný v hoteli?“ reagoval ďalší. „Už nikdy nebudem v izbe nič používať!“ dodal tretí.