21. nov. 2023 o 13:00
žani, Koktejl

Rytmusova manželka Jasmina si vyliala srdce: Plačem! Dnešnú noc premodlím...

placeholder
Jasmina Alagič
Zdroj: Instagram/ jasmina_alagic

Fanúšikovia sú vo vytržení.

Domáce promi
21. nov. 2023 o 13:00
Rytmusova manželka Jasmina si vyliala srdce: Plačem! Dnešnú noc premodlím...

Fanúšikovia sú vo vytržení.

Slovenský raper Rytmus v nedeľu spustil predaj nového albumu Bengoro 2. Spolu s ním predstavil aj prvú skladbu. Klip k piesni Bengoro je spátky natáčal v Dubaji a je v ňom aj jeho manželka Jasmina Alagič so synom Sanelkom. "Ďakujem za všetko, čo mi dávate. Myslel som si, že som zažil všetko, ale tento príval emócii ma absolútne odzbrojil. PS: Ten album je moje majstrovské dielo a prvá skladba bolo iba intro," navnadil fanúšikov.

Patrik Vrbovský priznal, že na tento moment dlho čakal. Rovnako silné emócie po zverejnení klipu prežíva aj jeho krásna polovička. "Som hrdá, som dojatá, som šťastná. Bengoro 2 je emotívny čávo, ktorý dal do toho srdce. Polovica bude naša, polovica navždy vaša," napísala Jasmina.

V inom príspevku bola ešte rozcítenejšia. "Plačem. Dnešnú (nedeľnú, pozn.red.) noc premodlím vďakou za toto všetko čo sa deje, čo a hlavne s kým žijeme," vyznala sa úprimne Jasmina. V klipe sú zábery z veľkolepého koncertu Kontrafaktu a ďalšie vznikli v Dubaji, kam rodinka odcestovala pred niekoľkými dňami.