20. feb. 2024 o 12:00
žani, Koktejl

Bittó Cigániková mala dosť, ostala ležať na zemi: Tep jej hľadala Zora Czoborová! FOTO

Fotka sa objavila na sociálnej sieti.

Domáce promi
20. feb. 2024 o 12:00
Bittó Cigániková mala dosť, ostala ležať na zemi: Tep jej hľadala Zora Czoborová! FOTO

Fotka sa objavila na sociálnej sieti.

Známa fitneska Zora Czoborová (56) žila celé roky s bolesťami kolien a nevzdala sa kvôli nim ani milovaného cvičenia. Jej zdravotný stav sa však dostal do štádia, v ktorom už nedokázala existovať. "Ja už som v podstate 2 roky tak strašne trpela, že od 1 po 10 ak je škála, tak ja som už bola na 15," popísala Zora. Cítila, že takto to ďalej nejde a tak v decembri podstúpila operáciu.

Svojej povesti neostala Zora nič dlžná a už druhý deň po zákroku stála na barlách a znova sa učila chodiť. Aby bola čo najskôr fit, vrhla sa rýchlo na rehabilitáciu, či už v odborných zariadeniach ale i doma a v posilňovni. Pre fitnesku to bolo náročné obdobie. " Každý deň začínam so slzami v očiach... Mám chuť sa na to.... zostať ležať v posteli a ľutovať sa. Ale na to nie je čas. Nikto to za mňa neodmaká," motivovala seba aj svojich sledovateľov.

Vďaka tomu sa 7 týždňov po operácii postavila pred ženy a spoločne si zacvičili na fitpobyte. Vo februári mala ďalšiu takúto akciu a skupina spolu zamierila do Vysokých Tatier. Fitpobytu sa zúčastnila aj poslankyňa NR SR Jana Bittó Cigániková. A dostala poriadne zabrať. O tom, že je Zora späť vo forme svedčí aj vtipná fotka, ktorú politička zverejnila.

"Táto žena má v sebe neuveriteľnú silu. Poráža fyzikálne zákony, čas, priestor a akýkoľvek problém alebo námaha je pre ňu len fajn výzva. Ako môžete vidieť na fotke, kde mi po cvičení hľadá tep, nie všetci máme takéto nastavenie. Najviac super je, že Zora Czoborová vás dokáže motivovať, aby ste prišli znova a znova a na konci dňa vidím výsledky a mám fajn pocit sama zo seba. Ďakujem Zori," odkázala jej verejne Bittó Cigániková.