25. máj. 2024 o 11:00
krsk, Koktejl

Brutálne napadnutie slávneho kamaráta Studenkovej? Vydesený Robert: Spútali ma a...

placeholder
Zdena Studenková a český Ken Robert Paulat.
Zdroj: Profimedia

Jeho slová zarazili všetkých.

Domáce promi
25. máj. 2024 o 11:00
Brutálne napadnutie slávneho kamaráta Studenkovej? Vydesený Robert: Spútali ma a...

Jeho slová zarazili všetkých.

Šok vo svete celebrít! Známy český Ken Robert Paulat, ktorý je modelom a majiteľom kliniky plastickej chirurgie, mal zažiť nepríjemný incident. Pre web eXtra.cz uviedol, že ho mal zraniť muž zákona. Polícia sa k prípadu pre portál doposiaľ nevyjadrila.

"V nedeľu som prišiel k svojmu domu, kde vystrájal môj otec s istou paňou, potom dorazilo niekoľko policajných áut. Doteraz neviem, kto ich zavolal. Hovoril som im, že ten dom mi patrí, že odtiaľ mám všetky potrebné dokumenty," vysvetlil pre muž, ktorý sa na mnohých spoločenských udalostiach objavoval po boku slovenskej divy Zdeny Studenkovej. Foto nájdete v galérii pod článkom.

"A o chvíľu ma už jeden z nich brutálne zrazil tvárou k zemi, priamo na zámkovú dlažbu, spútali ma a držali mi nohu na krku," opísal desivé momenty pre eXtra.cz. Dodal, že nie je agresívny ani nebezpečný násilník. Mali od neho chcieť doklady, ktoré pri sebe nemal.

"Nadiktoval som svoje rodné číslo, policajt povedal nech počkám na mieste. Jediné, čo som urobil, že som sa posunul o 30 cm, keď som znova zazvonil, aby mi otec konečne otvoril. V tej chvíli ma ten policajt napadol," uviedol.

O pár minút si mali muži zákona chybu uvedomiť a dať mu dolu putá a šokovaného muža posadiť do jeho auta. Všetko videl jeho trojročný syn a vystrašilo ho to. Po tom, čo skončil s podliatinami a na jedno oko nevidí, sa rozhodol podať trestné oznámenie.