08. dec. 2023 o 21:49
žani, Koktejl

Fanúšikovia Čírovej sa videa už nevedeli dočkať: Udrel aj vám do očí ten detail?

placeholder
Speváčka Mária Čírová je na vianočnom turné.
Zdroj: Instagram/mariacirova

Fanúšikovia na to už netrpezlivo čakali.

Domáce promi
08. dec. 2023 o 21:49
Fanúšikovia Čírovej sa videa už nevedeli dočkať: Udrel aj vám do očí ten detail?

Fanúšikovia na to už netrpezlivo čakali.

Rodina Márie Čírovej a Mariána Kachúta má hudobného talentu na rozdávanie. Starší syn Hugo (14) hrá na klavíri, Zoe (11) zdedila po mamine spevácky talent a najmladší Ruben (3) si predstavenia zatiaľ len užíva s úsmevom na tváričke.

Speváčka má aktuálne rozbehnuté vianočné turné a zaručene nevie, kde jej hlava stojí. Napriek tomu nezabudla na milú tradíciu, ktorú si s rodinou vytvorili. Už tretí rok sa všetci prezliekli do vianočnej tematiky a fanúšikom zahrali a zaspievali pri príležitosti Mikuláša pesničku. Ľudia sa už nevedeli dočkať, kedy Mária zavesí na sociálnu sieť ich tohtoročný hudobný počin.

Zo zverejneného videa boli nadšení. Máriu a celú jej rodinu zasypali komplimentami a nadšenými komentármi. "Čakala som, kedy bude od vás takáto skladbička. Zlepšili ste mi deň, ďakujem," napísala Mirka. "Neskutočná energia. Počúvam to už x-tý krát a zimomriavky mám. Ďakujem, nabíjate ma. A pokračujte, prosím," pridala sa ďalšia fanúšička. Inej hneď udrel do očí hudobný producent. "Pri tomto videu som sa musela pousmiať na brade vášho pána manžela so štýlovými okuliarmi," priznala.